LISTA PRZYJĘTYCH UCZNIÓW DO PSM NA ROK SZKOLNY 2017/2018

 

INFORMACJE DLA RODZICÓW PRZYJĘTYCH UCZNIÓW

DO KLASY I

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

  • Każdy przyjęty uczeń otrzyma zestaw książek do zajęć teoretycznych (50 zł prosimy wpłacać do końca lipca w sekretariacie szkoły)
  • Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 – 4 września 2017 o 14.00 w Auli byłego Gimnazjum nr 5, przy ul. Opawskiej 81.
  • Dodatkowych informacji dotyczącej rekrutacji udziela dyrektor szkoły po telefonicznym umówieniu się na konkretny dzień i godzinę (tel. 32 4190822 lub 32 4152409)
  • Wszelkie informacje o szkole na stronie www.psmraciborz.pl

LISTA UCZNIÓW PRZYJĘTYCH

DO I KLASY

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

(cykl czteroletni alfabetycznie i cykl sześcioletni alfabetycznie)

l.p.

nazwisko i imię

instrument

cykl

1

Bensz Dawid

trąbka

czteroletni

2

Butcher Klaudia

kontrabas

czteroletni

3

Durka Anna

klarnet

czteroletni

4

Fabijanic Antonia

flet

czteroletni

 5

Gensty Marta

fortepian

czteroletni

 6

Gutsalo Valeriia

fortepian

czteroletni

 7

Kalisz Amelia

flet

czteroletni

 8

Kowol Karolina

klarnet

czteroletni

9

Kramarczyk Adam

saksofon

czteroletni

10

Krawczyńska Agata

klarnet

czteroletni

11

Król Julia

wiolonczela

czteroletni

 12

Michalewicz Łukasz

instr. perkusyjne

czteroletni

 13

Mucha Tymoteusz

saksofon

czteroletni

 14

Parys Julia

saksofon

czteroletni

 15

Paskuda Zuzanna

fortepian

czteroletni

 16

Piła Paulina

fortepian

czteroletni

 17

Powała Zuzanna

flet

czteroletni

18

Sbeczka Łukasz

organy

czteroletni

 19

Stolovnyk Danylo

saksofon

czteroletni

 20

Szarek Julia

obój

czteroletni

 21

Tatarczyk Joanna

organy

czteroletni

22

Zdanowicz Mikołaj

puzon

czteroletni

l.p.

nazwisko i imię

instrument

cykl

23

Cieślar Jan

wiolonczela

sześcioletni

24

Depta Martyna

skrzypce

sześcioletni

25

Fita Anatol

instr. perkusyjne

sześcioletni

26

Groeger Sara

fortepian

sześcioletni

27

Hawełek Krzysztof

trąbka

sześcioletni

28

Hawełek Maja

flet

sześcioletni

29

Istel Martyna

wiolonczela

sześcioletni

30

Kalisz Anna

gitara

sześcioletni

31

Karpina Natasza

flet

sześcioletni

32

Kida Wiktoria

skrzypce

sześcioletni

 33

Koch Mikołaj

trąbka

sześcioletni

 34

Koczwara Magdalena

akordeon

sześcioletni

 35

Kujbida Karol

gitara

sześcioletni

 36

Linkiewicz Wiktor

skrzypce

sześcioletni

37

Łowicki Oliver

puzon

sześcioletni

38

Łowicki Olivia

trąbka

sześcioletni

 39

Majer Julia

skrzypce

sześcioletni

40

Michalak Teresa

klarnet

sześcioletni

 41

Musioł Anna

obój

sześcioletni

42

Opiela Leon

fortepian

sześcioletni

 43

Pasker Joanna

fortepian

sześcioletni

44

Pawlik Marta

kontrabas

sześcioletni

 45

Stankiewicz Grzegorz

akordeon

sześcioletni

46

Tomaszewska Jadwiga

instr. perkusyjne

sześcioletni

47

Tomaszewska Kalina

skrzypce

sześcioletni

LISTA UCZNIÓW PRZYJĘTYCH

DO II KLASY

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

l.p.

nazwisko i imię

instrument

cykl

 1 Mielczarek Julia skrzypce

cykl czteroletni

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR