Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dzisiaj, tj. 4 września 2017r., w tymczasowej siedzibie szkoły przy ul. Opawskiej 81, odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego – 2017/2018. Zgodnie z zapowiedziami, przebiegało w trzech etapach: o godzinie 14.00 – rozpoczęcie dla klas pierwszych, o 15.00 – indywidualne spotkania z nauczycielami instrumentów oraz o godz. 16.00 – dla pozostałych uczniów.
Niewątpliwą „atrakcją” dnia – zarówno dla uczniów jak i rodziców (a nawet nauczycieli), była „nowa” siedziba szkoły, która obecnie mieści się w budynku byłego gimnazjum nr 5. Przyzwyczajeni do niewielkich, przytulnych klas i korytarzy „starej szkoły”, próbowali odnaleźć się w przestrzennym wnętrzu dwupiętrowego gmachu, starając się zapamiętać położenie nowych klas, w których będą spędzać najbliższy rok szkolny. Z pewnością dziś nie było to łatwe zadanie, ale za parę dni, gdy pierwsze emocje opadną… na pewno wszyscy będą czuć się  „jak u siebie – na Ogrodowej”. Jednak należy pamiętać, że nieważne gdzie, ale jak..

NIECH MUZYKA BĘDZIE Z WAMI!

Zdjęcia w galerii

 

 • RELACJE

 • Ogłoszenia

 • Zapowiedzi

  • Warsztaty skrzypcowe

   16 października 2018

   16 października br., w naszej szkole, odbędą się warsztaty skrzypcowe, które poprowadzi adt dr Adam Mokrus. Godzina zostanie podana wkrótce.

  • Koncert duetu: Trefon Gmyrek DUO

   15 października 2018
   17.00

   15 października br., o godz. 17.00, w naszej szkole, odbędzie się Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którym wystąpi: Trefon Gmyrek DUO, w...   Więcej

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR