Prace termomodernizacyjne na dzień 29 września 2017r.

Minęło już półtora miesiąca, od naszej ostatniej wizyty w remontowanej szkole przy ul. Ogrodowej. Nietrudno nie zauważyć postępów prac termomodernizacyjnych, które obecnie skupiają się już nie tylko na sali koncertowej, ale także na remoncie dachu i zakładaniu izolacji wokół budynku. Usunięta została także fontanna oraz zgodnie z projektem – zamurowano część okien przedniej elewacji budynku i na razie kilka tylnej, od strony USC.
Postępy bardzo nas cieszą, bo przybliżają do magicznej granicy jednego roku – wyznaczonej póki co, na powrót do starej, a jednocześnie nowej już wtedy szkoły.
Kręci się jedynie łezka w oku, patrząc na obecny stan ogrodu, w którym jeszcze w maju spędzaliśmy radosne chwile na festynie rodzinnym, a który obecnie już zupełnie nie przypomina tamtego, sprzed pięciu miesięcy.
Zresztą, zobaczcie sami na fotorelacji.

Kolejna – już za miesiąc.

Zdjęcia w galerii

 • RELACJE

 • Ogłoszenia

 • Zapowiedzi

  • Warsztaty skrzypcowe

   16 października 2018

   16 października br., w naszej szkole, odbędą się warsztaty skrzypcowe, które poprowadzi adt dr Adam Mokrus. Godzina zostanie podana wkrótce.

  • Koncert duetu: Trefon Gmyrek DUO

   15 października 2018
   17.00

   15 października br., o godz. 17.00, w naszej szkole, odbędzie się Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którym wystąpi: Trefon Gmyrek DUO, w...   Więcej

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR