Życzenia, nagrody i jazz…czyli Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Chociaż Dzień Edukacji Narodowej minął już trzy dni temu, nasza szkoła obchodziła go dopiero dzisiaj, czyli 17 października. Uroczystość, którą poprowadził dyr. Piotr Pisarczyk, składała się z trzech części:
– życzeń, które złożyli pedagogom szkoły na ręce p. Dyrektora: Prezydent Miasta Racibórz – p. Mirosław Lenk, Starosta Raciborski p. Ryszard Winiarski, przewodnicząca Rady Rodziców – p. Joanna Opiela oraz Samorząd Szkolny;
– koncertu jazzowego, którego wykonawcą i zarazem gwiazdą wieczoru była wokalistka i jej zespół: Judyta Pisarczyk Ensemble;
– oraz wręczenia nagród Dyrektora, które w tym roku szkolnym otrzymali nauczyciele: p. Katarzyna Cwik, p. Joanna Maciejewska-Ratuś, p. Katarzyna Starzec-Kawalec, p. Wiesława Lampert-Szczyra, p. Elżbieta Włosek-Żurawiecka, p. Anna Mucha, p. Agnieszka Patalong, p. Mariola Rosół, p. Żaneta Ostrowska, p. Ewelina Mrozek, p. Mariusz Swoiński, p. Jarosław Spałek, p. Dariusz Wala oraz p. Jarosław Pawłowski; P. Dyrektor wręczył także Nagrodę II st. Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej, którą otrzymała p. Barbara Wałach;
Niewątpliwie niespodzianką wieczoru, był występ ucznia V roku naszej szkoły – Wojciecha Zaparta, który wszystkim pedagogom szkoły, zadedykował i wykonał popularny przebój „Przez twe oczy zielone”.
Dzień Edukacji Narodowej, to jednak nie tylko święto nauczycieli, ale także pracowników – administracji i obsługi, bez których szkoła nie mogłaby funkcjonować. Również dla nich, z tej okazji, co roku przeznaczne są nagrody Dyrektora otrzymali:
Baszczok Bożena, Kolorz Liliana, Burbeło Irena, Rzytki Robert, Robenek Piotr i Błaszczyk Jan;

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za przepiękny występ Judycie Pisarczyk, która podczas godzinnego koncertu, olśniła nas ogromnym kunsztem wokalnym i wyjątkowym wyczuciem jazzu. Mamy nadzieję, że jeszcze zobaczymy ją na scenie naszej szkoły.

Zdjęcia w galerii

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR