Termomodernizacja – relacja z 24 listopada 2017r.

 

Kilka tygodni od ostatniej, wrześniowej wizyty w remontowanej szkole przy ul. Ogrodowej, 24 listopada 2017r. ponownie odwiedziliśmy to miejsce, by zrelacjonować postępy prac.
Jak widać na zdjęciach w galerii, zostały wykonane izolacje przeciwwilgociowe i termiczne wokół budynku – teren przywrócony do stanu pierwotnego. Większość robót skoncentrowanych jest na dachu szkoły, a postępy tych robót wyglądają następująco:
Segment A – w trakcie wykonywania wierzchniego krycia i ocieplania dachu styropianem
Segment B – wykonanie stropodachu, w trakcie pokrycia papą oraz wierzchniego krycia wełną mineralną
Segment C – wykonanie wierzchniego pokrycia, docieplenia stropodachu, kominków wentylacyjnych, obróbek blacharskich, w trakcie wykonywania wierzchniego krycia dachu wełną mineralną
We wszystkich segmentach zostały zakończone prace z kominami.
Ponadto trwają roboty rozbiórkowe w pomieszczeniu wentylatorowni, a także w trakcie realizacji wymiany instalacji elektrycznej oraz demontaż drzwi w klasach.
Chociaż zaczyna się okres zimowy, prace budowlane będą trwały nieprzerwanie, a o ich postępach poinformujemy w kolejnej relacji.

Zdjęcia w galerii

 • RELACJE

 • Ogłoszenia

 • Zapowiedzi

  • Koncert Muzyki Polskiej

   13 listopada 2018
   17.00

   13 listopada br., w naszej szkole odbędzie się Koncert Muzyki Polskiej w 100 lecie Odzyskania Niepodległości. Rozpoczynamy tradycyjnie o godz. 17.00. W tym dniu...   Więcej

  • Warsztaty wiolonczelowe

   9 listopada 2018

   9 listopada br., w naszej szkole odbędą się warsztaty wiolonczelowe, które poprowadzi p. Anna Banaś. Godziny warsztatów zostaną podane w późniejszym terminie.

  • Warsztaty fletowe

   25 października 2018
   10.30

   25 października 2018 r., w naszej szkole odbędą się warsztaty fletowe, które poprowadzi p. Adrianna Lis. Warsztaty rozpoczną się o godz. 10.30, w sali...   Więcej

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR