Sukcesy naszych pianistów w konkursie ogólnopolskim!

W dniu 20-21.01 2018 r., w Libiąskim Centrum Kultury, odbył się I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny. Jury w składzie: prof. dr. hab M. Herbowski, dr.hab. A. Górecka, mgr A. Kulikow-Świtała, mgr A.Kumanek, w ciągu 2 dni konkursowych przesłuchało 134 pianistów z całej Polski. Poziom konkurs był bardzo wysoki, zwłaszcza 6 grupa wiekowa była ogromnym wyzwaniem, gdyż każdy z pianistów prezentował doskonały poziom artystyczny.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie p. M.Kowalczyk- Podsiadły oraz p. E. Włosek- Żurawieckiej. I tak oto PSM w Raciborzu może pochwalić się sukcesem swoich uczniów: Pawła Rzehaka z kl. 4 c6 p. Marty Kowalczyk – Podsiadły, który otrzymał 3 miejsce w 4 grupie wiekowej, Tymoteusza Opieli z kl.6 c-6 p. Marty Kowalczyk-Podsiadły, który również uzyskał 3 miejsce w najtrudniejszej, 6 grupie wiekowej oraz Victorii Groeger z kl. 6 c-6 p. Włosek-Żurawieckiej, która otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom oraz życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

 • RELACJE

 • Ogłoszenia

 • Zapowiedzi

  • Koncert Muzyki Polskiej

   13 listopada 2018
   17.00

   13 listopada br., w naszej szkole odbędzie się Koncert Muzyki Polskiej w 100 lecie Odzyskania Niepodległości. Rozpoczynamy tradycyjnie o godz. 17.00. W tym dniu...   Więcej

  • Warsztaty wiolonczelowe

   9 listopada 2018

   9 listopada br., w naszej szkole odbędą się warsztaty wiolonczelowe, które poprowadzi p. Anna Banaś. Godziny warsztatów zostaną podane w późniejszym terminie.

  • Warsztaty fletowe

   25 października 2018
   10.30

   25 października 2018 r., w naszej szkole odbędą się warsztaty fletowe, które poprowadzi p. Adrianna Lis. Warsztaty rozpoczną się o godz. 10.30, w sali...   Więcej

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR