Koncert świąteczno-karnawałowy w Szkole Podstawowej nr 13

            22 stycznia 2018 r. odbył się w SP nr 13 w Raciborzu koncert uczniów z naszej szkoły. Swoje umiejętności zaprezentowali wybrani wychowankowie oraz orkiestra szkoły muzycznej pod batutą Pani Eweliny Mrozek. Koncert poprowadził Pan Dyrektor – Piotr Pisarczyk, który zarówno przedstawiał każdego grającego jak i zaprezentował krótki film dotyczący roli gry na instrumencie w życiu młodego człowieka. Koncert okazał się sukcesem, uczniowie zostali nagrodzeni dużymi brawami, w mig rozeszły się również ulotki promujące naukę w naszej szkole muzycznej.

W koncercie brali udział:

  1. zespół smyczkowy prowadzony przez panią Ewelinę Mrozek
  2. Kamila Lazar z klasy oboju p. Żanety Ostrowskiej
  3. Nadia Pazderyn z klasy fletu p. Katarzyny Starzec – Kawalec
  4. Szymon Rostek z klasy skrzypiec p. Ewy Chudy
  5. Zofia Solich z klasy akordeonu p. Wiesławy Lampert – Szczyry
  6. Zofia Ruda z klasy z klasy wiolonczeli p. Elżbiety Mrozek
  7. Anna Durka z klasy klarnetu p. Dariusza Wali

Wszystkim wykonawcom gratulujemy!

Zdjęcia w galerii…

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR