Koncert świąteczno-karnawałowy w Szkole Podstawowej nr 15

W dniu 23 stycznia  2018 r., odbył się kolejny już trzeci z czterech zaplanowanych koncertów świąteczno – karnawałowych w raciborskich szkołach podstawowych. Wczorajszy koncert odbył się w Szkole Podstawowej nr 15. Tym razem nieco inna reprezentacja naszej szkoły, wystąpił bowiem zespół instrumentów dętych pod czujnym okiem pana Dariusza Wali wraz z sekcją rytmiczną, oraz soliści.

Naszą szkołę reprezentowali:

  1. zespół instrumentów dętych wraz z sekcją rytmiczną prowadzony przez pana Dariusza Walę
  2. Filip Ciuraszkiewicz – akordeon
  3. Zofia Dik – obój
  4. Dawid Kachel – flet
  5. Antoni Rębisz  – gitara
  6. Paweł Rzehak – fortepian
  7. Laura Gołąbek – klarnet
  8. Julia Heide – skrzypce

Koncert prowadził pan Dyrektor Piotr Pisarczyk. Uczniom akompaniował pan Krzysztof Solik.

Zdjęcia w galerii…

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR