Balik dla najmłodszych

W czwartek 25.01 jak co roku odbył się w naszej szkole bal przebierańców. Księżniczki, rycerze, sportowcy, piraci, kowboje, indianie, zorro, zgrabne tancerki i mnóstwo innych postaci z bajek spotkało się w sali koncertowej, którą pięknie ozdobili uczniowie samorządu szkolnego. Pyszne ptysie z bitą śmietaną i wiele łakoci na stołach cieszyło oko i podniebienie wszystkich dzieci- małych i dużych☺. Słodki poczęstunek przygotowała niezawodna Rada Rodziców. O godzinie 16.00 pod batutą pani Barbary Wałach ruszył pociąg uczestników hucznego balu.  Były tańce, konkursy i oczywiście nagrody- nikt nie wyszedł bez upominku. Pojawił się też pan dyrektor, który poprowadził jak co roku konkurs Jaka to melodia…? Odwiedziły nas również byłe absolwentki naszej szkoły Paulina Świerczek i Marta Linek, które z niesamowitą energią porwały wszystkich do tańca a nad wszystkim czuwali i bawili się równie dobrze opiekunowie panie Żaneta Ostrowska, Aleksandra Gawin, Gabriela Plura. Wszystko zaś bacznie obserwował zza aparatu pan Łukasz Ostrowski. Co tam się działo? Zapraszamy do galerii…

Zdjęcia w galerii  

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR