Audycje dla przedszkoli i szkół

W dniach 23 i 24 kwietnia 2018 r., w sali koncertowej naszej szkoły, tradycyjnie już odbyły się kolejne audycje muzyczne dla dzieci z raciborskich przedszkoli i szkół podstawowych. Na pięciu koncertach zaprezentowali się uczniowie wszystkich klas instrumentów, na których można uczyć się w naszej szkole.
Zaproszeni goście usłyszeli utwory zarówno z gatunku muzyki rozrywkowej, popularnej jak i klasycznej, w wykonaniu solistów i duetów z klas: perkusji, fletu, oboju, klarnetu, trąbki, puzonu, akordeonu, organów, fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, kontrabasu i gitary.
Uczniom akompaniowali: p. Krzysztof Solich (na audycjach poniedziałkowych) i p. Jarosław Pawłowski (na audycjach wtorkowych), zaś poprowadził koncerty p. dyr. Piotr Pisarczyk.
Gromkie brawa, skupienie i uśmiechy na twarzach słuchaczy – czegóż więcej może życzyć sobie artysta? A na ile prezentacje zachęcą do podjęcia nauki na wybranym instrumencie, okaże się podczas majowych przesłuchań.

Galeria

 • RELACJE

 • Ogłoszenia

 • Zapowiedzi

  • Warsztaty skrzypcowe

   16 października 2018

   16 października br., w naszej szkole, odbędą się warsztaty skrzypcowe, które poprowadzi adt dr Adam Mokrus. Godzina zostanie podana wkrótce.

  • Koncert duetu: Trefon Gmyrek DUO

   15 października 2018
   17.00

   15 października br., o godz. 17.00, w naszej szkole, odbędzie się Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którym wystąpi: Trefon Gmyrek DUO, w...   Więcej

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR