Warsztaty akordeonowe

11 maja 2018 r., w godz. 12.00-16.00, w naszej szkole odbyły się warsztaty akordeonowe. Poprowadził je dr hab. Paweł Paluch – wykładowca Akademii Muzycznej w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Zespołu Szkół Muzycznych w Rzeszowie, koncertujący akordeonista i kompozytor.
Tematyka warsztatów w głównej mierze dotyczyła doskonalenia artykulacji, dynamiki, prowadzenia miecha oraz poprawy zagadnień technicznych i interpretacyjnych.


Uczniowie słuchali z zaciekawieniem, ze skupieniem i zaangażowaniem wykonując polecenia wykładowcy, a na ile ta praca przyniesie pozytywny oddźwięk w ich edukacji, pokaże najbliższa przyszłość:)


Dziękujemy panu profesorowi za przyjęcie zaproszenia poprowadzenia warsztatów, cenne wskazówki i mamy nadzieję, że jeszcze w przyszłości odwiedzi naszą szkołę.

Dziękujemy również Dyrekcji i Radzie Rodziców za pomoc w organizacji tego wydarzenia.

Zdjęcia w galerii

 • RELACJE

 • Ogłoszenia

 • Zapowiedzi

  • Warsztaty skrzypcowe

   16 października 2018

   16 października br., w naszej szkole, odbędą się warsztaty skrzypcowe, które poprowadzi adt dr Adam Mokrus. Godzina zostanie podana wkrótce.

  • Koncert duetu: Trefon Gmyrek DUO

   15 października 2018
   17.00

   15 października br., o godz. 17.00, w naszej szkole, odbędzie się Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którym wystąpi: Trefon Gmyrek DUO, w...   Więcej

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR