Popis klas pierwszych

14 czerwca 2018 r, odbył się popis klas pierwszych: o godz. 16.30 – cyklu sześcioletniego, zaś o godz. 18.00 – cyklu czteroletniego. Na scenie sali koncertowej PSM, wystąpiło 42 pierwszoklasistów, reprezentujących klasy: fortepianu (7) – p. K. Cwik, p. Marty Kowalczyk- Podsiadły, p. Elżbiety Włosek-Żurawieckiej, akordeonu (1) – p. W. Lampert-Szczyry, organów (2) –  p. Elżbiety Włosek-Żurawieckiej, klarnetu (4) – p. D. Wali, oboju (1) – p. Ż. Ostrowskiej, fletu (4) – p. K. Starzec-Kawalec, p. J. Maciejewskiej-Ratuś, puzonu (2) – Ł. Ostrowskiego, trąbki (4) – p. A. Knury, p. J. Spałka, saksofonu (3) – p. A. Motyki, p. A Masselego, perkusji (2) – p. A. Koss, skrzypiec (5) – p. D. Jamickiej, p. A. Muchy, p. E Chudy, wiolonczeli (3) – p. M. Lubińskiej, p. E. Szczyrby, kontrabasu (2) – p. R. Kierpca i gitary (2) – p. M. Swoińskiego.
Uczniom akompaniowali: p. Katarzyna Cwik, p. Krzysztof Solik i p. Jarosław Pawłowski, zaś popis prowadzili: o 16.30 – p. Gabriela Plura, zaś o 18.00 – p. Łukasz Ostrowski.
Zdjęcia w galerii

 • RELACJE

 • Ogłoszenia

 • Zapowiedzi

  • Warsztaty skrzypcowe

   16 października 2018

   16 października br., w naszej szkole, odbędą się warsztaty skrzypcowe, które poprowadzi adt dr Adam Mokrus. Godzina zostanie podana wkrótce.

  • Koncert duetu: Trefon Gmyrek DUO

   15 października 2018
   17.00

   15 października br., o godz. 17.00, w naszej szkole, odbędzie się Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którym wystąpi: Trefon Gmyrek DUO, w...   Więcej

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR