Rozpoczęcie roku szkolnego

3 września 2018 r., w sali koncertowej naszej szkoły, odbyły się spotkania rozpoczynające kolejny rok szkolny 2018 / 2019: o godz. 16.00 – dla uczniów klas pierwszych oraz o 17.00 – dla wszystkich pozostałych. Spotkania poprowadził p. dyr. Piotr Pisarczyk oraz p. wicedyr. Barbara Wałach. Uczniom i rodzicom klas pierwszych zostali przedstawieni nauczyciele, z którymi – już od jutra – będą mieli zajęcia w swojej nowej szkole, a w przerwie pomiędzy spotkaniami, uczniowie umawiali godziny zajęć indywidualnych, z nauczycielami prowadzącymi zajęcia z instrumentów.

Wszystkim uczniom i nauczycielom, życzymy owocnej pracy, cierpliwości, dużo zapału i wielu sukcesów!

Parę zdjęć w galerii…

 

 • RELACJE

 • Ogłoszenia

 • Zapowiedzi

  • Warsztaty skrzypcowe

   16 października 2018

   16 października br., w naszej szkole, odbędą się warsztaty skrzypcowe, które poprowadzi adt dr Adam Mokrus. Godzina zostanie podana wkrótce.

  • Koncert duetu: Trefon Gmyrek DUO

   15 października 2018
   17.00

   15 października br., o godz. 17.00, w naszej szkole, odbędzie się Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którym wystąpi: Trefon Gmyrek DUO, w...   Więcej

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR