Warsztaty wokalne z p. Beatą Bednarz

15 września 2018 r., w naszej szkole odbyły się warsztaty wokalne, które poprowadziła p. Beata Bednarz – urodzona w Katowicach, piosenkarka, muzyka sesyjny i laureatka wielu festiwali muzycznych. Warsztaty odbyły się w ramach dwudniowej edycji XXVII Festiwalu Spotkałem Pana, którego jednym z organizatorów była nasza szkoła.
Sobotnie spotkanie z p. Bednarz rozpoczęło się o godzinie 11.00  a zakończyło po godzinie 17.00. Uczestnicy – młodzież z raciborskich szkół a także nauczyciele z naszej szkoły – pracowali nad intonacją, dykcją i interpretacją takich utworów jak: „W cieniu Twoich rąk”, „Wciąż mnie zadziwiasz”, „Niech Ci błogosławi Pan”, „Ciebie wołam”.
Zwieńczeniem wokalnych zmagań, a jednocześnie zakończeniem festiwalu, był niedzielny koncert na Placu Dominikańskim w Raciborzu, na którym wystąpiła p. Beata Bednarz oraz wszyscy uczestnicy warsztatów.

Spotkanie z p. Bednarz odbyło się w ramach cyklu szkolnych spotkań: szkoła Moniuszki – bliżej gwiazd.
Uczestnikom warsztatów akompaniowała – pianistka, aranżerka, kompozytorka i producent muzyczny – pani Dorota Zaziąbło.

Zdjęcia w galerii

Fragment utworu „W cieniu Twoich rąk” – podczas sobotnich warsztatów

 

 • RELACJE

 • Ogłoszenia

 • Zapowiedzi

  • Koncert Muzyki Polskiej

   13 listopada 2018
   17.00

   13 listopada br., w naszej szkole odbędzie się Koncert Muzyki Polskiej w 100 lecie Odzyskania Niepodległości. Rozpoczynamy tradycyjnie o godz. 17.00. W tym dniu...   Więcej

  • Warsztaty wiolonczelowe

   9 listopada 2018

   9 listopada br., w naszej szkole odbędą się warsztaty wiolonczelowe, które poprowadzi p. Anna Banaś. Godziny warsztatów zostaną podane w późniejszym terminie.

  • Warsztaty fletowe

   25 października 2018
   10.30

   25 października 2018 r., w naszej szkole odbędą się warsztaty fletowe, które poprowadzi p. Adrianna Lis. Warsztaty rozpoczną się o godz. 10.30, w sali...   Więcej

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR