Warsztaty wokalne z p. Beatą Bednarz

15 września 2018 r., w naszej szkole odbyły się warsztaty wokalne, które poprowadziła p. Beata Bednarz – urodzona w Katowicach, piosenkarka, muzyka sesyjny i laureatka wielu festiwali muzycznych. Warsztaty odbyły się w ramach dwudniowej edycji XXVII Festiwalu Spotkałem Pana, którego jednym z organizatorów była nasza szkoła.
Sobotnie spotkanie z p. Bednarz rozpoczęło się o godzinie 11.00  a zakończyło po godzinie 17.00. Uczestnicy – młodzież z raciborskich szkół a także nauczyciele z naszej szkoły – pracowali nad intonacją, dykcją i interpretacją takich utworów jak: „W cieniu Twoich rąk”, „Wciąż mnie zadziwiasz”, „Niech Ci błogosławi Pan”, „Ciebie wołam”.
Zwieńczeniem wokalnych zmagań, a jednocześnie zakończeniem festiwalu, był niedzielny koncert na Placu Dominikańskim w Raciborzu, na którym wystąpiła p. Beata Bednarz oraz wszyscy uczestnicy warsztatów.

Spotkanie z p. Bednarz odbyło się w ramach cyklu szkolnych spotkań: szkoła Moniuszki – bliżej gwiazd.
Uczestnikom warsztatów akompaniowała – pianistka, aranżerka, kompozytorka i producent muzyczny – pani Dorota Zaziąbło.

Zdjęcia w galerii

Fragment utworu „W cieniu Twoich rąk” – podczas sobotnich warsztatów

 

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR