Warsztaty skrzypcowe z p. Adamem Mokrusem

16 października w auli PSM odbyły się warsztaty skrzypcowe, które poprowadził dr Adam Mokrus z Akademii Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Katowicach. Zajęcia rozpoczęły się o godz 9.30 a zakończyliśmy pracę o godzinie 18.00. Pan dr Adam Mokrus prowadził w naszej szkole warsztaty po raz trzeci (poprzednie były w 2016r.). Mieliśmy okazję dowiedzieć się znów nowych rzeczy, poznać nowe sposoby na pokonywanie trudności w graniu na skrzypcach i to wszystko prowadzący przekazywał z wielkim zaangażowaniem i energią, a sposoby pracy dostosowywał do wieku danego uczestnika. Najwięcej czasu dr Mokrus poświęcił uczennicom, które w tym roku reprezentować będą naszą szkołę na przesłuchaniach CEA. Mamy nadzieję, że owoce tej pracy będą miały smak sukcesu.

Zdjęcia z warsztatów już wkrótce

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR