Uczniowie naszej szkoły wśród laureatów XI Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości Kompozytorów

W dniu 25 04 2019 r., w Jastrzębiu Zdroju, odbył się XI Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Kompozytorów: Stanisław Moniuszko. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów, którzy zdobyli największą ilość punktów w  etapie szkolnym: Magdalena Zygmunt, Emilia Fita, Laura Lazar, Emilia Klimża i Rafał Potracki a także dwie uczennice: Karolina Kowol i Zofia Ruda, które brały udział w koncercie poświęconym Stanisławowi Moniuszce. Chociaż test był bardzo trudny, nasi uczniowie spisali się wspaniale, zdobywając nagrody w dwóch kategoriach wiekowych: drugie miejsce w kategorii młodszych uczestników – Emilka Klimża i wyróżnienie – Emilka Fita, zaś w kategorii starszych uczestników, również drugie miejsce zdobyła Magdalena Zygmunt, a wyróżnienie Rafał Potracki. Po zakończeniu testu odbył się krótki koncert, w którym brały udział nasze uczennice: Karolina Kowol – klarnet, Zofia Ruda – wiolonczela i pani Martyna Kalus-Cholewa – śpiew, akompaniował pan Krzysztof Solik. Do koncertu uczniów przygotowali nauczyciele: p. Marianna Lubińska i p. Dariusz Wala, a do  XI Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości Kompozytorów: p. Piotr Pisarczyk, p. Martyna Kalus-Cholewa i p. Mariola Rosół.

Zdjęcia w galerii

 • RELACJE

 • Ogłoszenia

 • Zapowiedzi

  • Wakacje

   21 czerwca 2019
   31 sierpnia 2019

   Tegoroczne wakacje trwać będą od 21 czerwca 2019 r. do 31 sierpnia 2019 r.

  • Zakończenie roku szkolnego

   19 czerwca 2019
   14.00

   19.06. 2019 r., w sali koncertowej naszej szkoły, odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego: 14.00 – klasy I-III c6 15.00 – klasy: IV-V c6...   Więcej

  • Maraton bajkowy

   18 czerwca 2019
   15.30 - 18.00

   18.06. 2019 r., w godz. 15.30 – 18.00, odbędzie się kolejny Maraton Bajkowy. Zapraszamy najmłodszych!

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR