Koncert absolwentów 2018/2019

13 czerwca 2019 r., o godz. 17.00, w sali koncertowej naszej szkoły, odbył się koncert absolwentów. I część wypełniły występy tegorocznych abiturientów, podczas których usłyszeliśmy: duet flecistek – Zuzannę Ćmok i Paulinę Cwik z kl. p. J. Ratuś, Zofię Arling z kl. p. K. Starzec-Kawalec, Wojciecha Zaparta z kl. p. E. Włosek-Żurawieckiej, kwartet trębaczy, z kl. p. A. Knury i p. J. Spałka, w składzie: Radosław Wójcik, Tymoteusz Kowalski, Franciszek Michalak i Dawid Wawoczny oraz zespół instrumentów smyczkowych – pod kier. p. A. Muchy i zespół jazzowy – pod kier. p. J. Spałka.
Koncert poprowadziła p. E. Szczyrba.
Podczas II części, p. dyr. Piotr Pisarczyk wręczył nagrody uczniom wyróżniającym się oraz pamiątkowe gadżety wszystkim absolwentom, których w tym roku było 19.
Finałowym dopełnieniem koncertu, były pamiątkowe zdjęcia.

Gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy wielu sukcesów w życiu!

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i pamiątek oraz rodzicom absolwentów.

Zdjęcia w galerii

 • RELACJE

 • Ogłoszenia

 • Zapowiedzi

  • I Śląsko-Opolski Festiwal Akordeonowej Muzyki Kameralnej

   13 marca 2020
   14 marca 2020

   W dniach 13-14.03.2019, w naszej szkole odbędzie się I Śląsko-Opolski Festiwal Akordeonowej Muzyki Kameralnej. W ramach festiwalu wystąpi Śląska Nauczycielska Orkiestra Akordeonowa, której koncert...   Więcej

  • Koncert karnawałowy

   25 lutego 2020
   17.00

   25 lutego 2020 r.(wtorek),o godz. 17.00, w sali koncertowej naszej szkoły, odbędzie się koncert karnawałowy.

  • Koncert Cavalec&Gerula Duo

   17 lutego 2020
   18.00 - 19.00

   17 lutego 2020 r., o godz. 18.00, w sali koncertowej naszej szkoły, odbędzie się koncert duetu fletowo-fortepianowego: Cavalec&Gerula Duo. Koncert zatytułowany będzie: „Kobiece inspiracje”, a...   Więcej

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR