Sukces Karoliny i Łukasza

Dokładnie 4 grudnia br. w ośrodku edukacyjno-artystycznym „Przygoda” w Rybniku odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Śląskiej „Karolinka 2019”, w którym nasi uczniowie: Karolina Kowol (wokal) i Łukasz Sbeczka (akompaniament) zdobyli nagrodę Grand Prix oraz Nagrodę Publiczności. Wykonali oni utwór pt. „Słoneczko się skryło”, który spotkał się ze strony publiczności z wielkimi owacjami.

Uczniów przygotowała p.Martyna Kalus-Cholewa.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 • RELACJE

 • Ogłoszenia

 • Zapowiedzi

  • I Śląsko-Opolski Festiwal Akordeonowej Muzyki Kameralnej

   13 marca 2020
   14 marca 2020

   W dniach 13-14.03.2019, w naszej szkole odbędzie się I Śląsko-Opolski Festiwal Akordeonowej Muzyki Kameralnej. W ramach festiwalu wystąpi Śląska Nauczycielska Orkiestra Akordeonowa, której koncert...   Więcej

  • Koncert z okazji Dnia Kobiet

   8 marca 2020
   17.00 - 18.30

   8 marca br. (niedziela) w naszej szkole odbędzie się koncert z okazji Dnia Kobiet. Wystąpią: Orkiestra Smyczkowa PSM I st. w Raciborzu pod dyrekcją...   Więcej

  • Koncert karnawałowy

   25 lutego 2020
   17.00

   25 lutego 2020 r.(wtorek),o godz. 17.00, w sali koncertowej naszej szkoły, odbędzie się koncert karnawałowy.

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR