XI Maraton filmowy 2020

10 stycznia 2020 r., w godz. 18.00-24.00, w naszej szkole odbył się kolejny, XI już Maraton filmowy. Wzięło w nim udział 51 uczniów, a seans odbył się w świeżo wyremontowanej i udostępnionej sali kameralnej.
W tym roku uczestnicy maratonu obejrzeli trzy filmy: „La La Land”, „RRRrrrr!!!” oraz „Cudowne dziecko – August Rush”.

„La La Land” – to amerykański musical, z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych, opowiadający historię muzyka jazzowego i początkującej aktorki, którzy pragną zrealizować swoje marzenia o karierze w showbiznesie.„RRRrrrr!!!” – to francuska komedia, której akcja rozgrywa się w czasach prehistorycznych. Opowiada o dwóch rywalizujących ze sobą plemionach: Brudnowłosych i Czystowłosych. Pierwsi za wszelką cenę próbują zdobyć przepis na tajemniczą substancję – szampon, będący w posiadaniu drugich.„Cudowne dziecko – August Rush” – to wzruszająca opowieść o uzdolnionym muzycznie 11-letnim chłopcu z sierocińcka, który za wszelką cenę pragnie odnaleźć swoich rodziców.

W przerwach pomiędzy kolejnymi seansami, uczestnicy maratonu mogli posilić się słodkościami i ciepłą pizzą.

Opiekę nad uczniami sprawowali: p. Anna Mucha, p. Gabriela Plura, P. Wiesława Lampert-Szczyra, p. Piotr Kucharz oraz p. Jarosław Spałek, zaś nad całością czuwał p. dyr. Piotr Pisarczyk.

Dziękujemy nauczycielom za opiekę oraz Radzie Rodziców za zasponsorowanie poczęstunku.

Zdjęcia w galerii

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR