Cykl 6-letni: klasy I – II – III oraz cykl 4-letni: klasa I

Proszę zapoznać się z informacjami dotyczącymi zajęć rytmiki i kształcenia słuchu (informacje organizacyjne i lista uczniów).

Klasa I cykl sześcioletni  2020/2021

INFORMACJE:

  • Uczniowie klasy I cyklu sześcioletniego podzieleni są na 2 grupy –  wg  daty urodzenia
  • Zajęcia z rytmiki będą odbywać się w sali C – 1 – 4
  • Szatnia rytmiczna znajduje się przy sali rytmicznej
  • Przedmioty: Rytmika i kształcenie słuchu  ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2020/2021
  • Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego dziecko zostało przydzielone
  • Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym i klawiaturę papierową dzieci otrzymają na  zajęciach ogólnomuzycznych (proszę uiścić opłatę 45 zł u p. Barbary Wałach do 11.09.2020)
  • Co przynosimy na zajęcia? – podręcznik oraz zeszyt ze specjalną pięciolinią, 2 ołówki, gumka,  klawiatura papierowa (od grudnia), kredki i  strój rytmiczny – czarne getry i biały t-shirt, czarne baletki.

LISTA UCZNIÓW – Klasa I cykl sześcioletni  2020/2021

l.p. Imię i nazwisko ucznia klasa I A Imię i nazwisko ucznia klasa I B
1 Bożygórski Gabriel Cieślik Paweł
2 Grela Sonia Hanusek Marek
3 Kobylański Krzysztof Krawczyk Aleksander
4 Kuklewicz Emilia Kubala Laura
5 Łajdziak Lena Kwiecień Leon
6 Olejarnik Barbara Musioł Maciej
7 Pruszak Julia Nowak Pola
8 Rzepka Alicja Petrova Laila
9 Teodorowicz-Tomaszek Maria Reisky Jakub
10 Tyrański Rafał Rzepka Wiktoria
11 Wasilewski Bartosz Solich Magdalena
12 Woniakowska Dominika Wanke Karolina Bożena
13   Wydra Fabian

Klasa II i III cykl sześcioletni  2020/2021

INFORMACJE:

  • Uczniowie  klas II i III cyklu sześcioletniego podzieleni są na 2 grupy
  • Zajęcia będą odbywać się w sali  C – 1 – 4
  • Szatnia rytmiczna znajduje się przy sali rytmicznej
  • Przedmioty: Rytmika  i kształcenie słuchu ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2020/2021
  • Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego dziecko zostało przydzielone.
  • Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym  dzieci otrzymają na zajęciach ogólnomuzycznych we wrześniu ( proszę uiścić opłatę u p. Barbary Wałach – 35 zł w terminie do 11.09.2020). Na razie proszę przynosić podręcznik i zeszyt z zeszłego roku szkolnego
  • Na zajęcia przynosimy – podręcznik i zeszyt, 2 ołówki, gumka, kredki,  klawiatura papierowa, strój rytmiczny – czarne getry i biały t-shirt, czarne baletki.

 LISTA  UCZNIÓWKlasa II cykl sześcioletni  2020/2021

l.p. Imię i nazwisko klasa II A Imię i nazwisko klasa II B
1 Czech Emilia Czech Paulina
2 Fitzner Justyna Duda Małgorzata
3 Górka Oliwia Haponenko Anastasija
4 Jankowski Franciszek Jamicka Agnieszka
5 Koczy Zofia Kondys Zuzanna
6 Kucińska Natalia Kujbida Krzysztof
7 Locińska Zofia Miketiuk Szymon
8 Paszenda Maja Piasecki Witold
9 Pierzchała Natalia Tańska Maja
10 Pietras Katarzyna  
11 Tumula Zuzanna  

LISTA UCZNIÓW – Klasa III cykl sześcioletni  2020/2021

l.p. Imię i nazwisko klasa III A Imię i nazwisko klasa III B
1 Bortel Martyna Berger Julia
2 Dlugosch Kamil Bienia Karol
3 Hałacz Jakub Bienia Filip
4 Kobylak Amelia Domaradzka Gabriela
5 Koczwara Karina Fiegler Adrianna
6 Kowalski Błażej Jonecko Iwona
7 Kretek Adam Kasowska Antonina
8 Kryk Piotr Łyko Karolina
9 Mazurek Albert Machowska Hanna
10 Mazurek Florian Płonka Liliana
11 Mazurek  Matylda Tesarska Marcelina
12 Mucha Maciej Tumula Natalia
13 Sroka Błażej Wilczyński Jan
14 Wałach Tomasz Wojak Oliver
15   Zacharewicz Lena

LISTA UCZNIÓW – Klasa I cykl czteroletni  2020/2021

Lp.Uczeń/uczennicakl.cykl
1Cieślik Ewa1Ac4
2Degorski Szymon1Ac4
3Kobylańska Katarzyna1Ac4
4Kolar Krzysztof1Ac4
5Kubik Ksawery1Ac4
6Kuklewicz Anna1Ac4
7Kuklewicz Zuzanna1Ac4
8Mińkowska Amelia1Ac4
9Mokrosz Tytus1Ac4
10Sławik Lena1Ac4
11Weiner Jakub1Ac4
12Żołyńska Zuzanna1Ac4
13Anzolin Marta1Bc4
14Klimża Emilia1Bc4
15Kubala Natalia1Bc4
16Lazar Kamila1Bc4
17Linkiewicz Julia1Bc4
18Pisarczyk Marta1Bc4
19Reclik Amelia1Bc4
20Rzehak Paweł1Bc4
21Sciborski Paulina1Bc4
22Socha Weronika1Bc4
23Tumula Jakub1Bc4
24Wieczorek Michał1Bc4

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR