Relacja z warsztatów z budowy akordeonu 12.01.2022 r.

12 stycznia 2022 r., o godz. 16.30, w naszej szkole, odbyły się warsztaty z budowy akordeonu. Poprowadził je pan Roman Anderski – akordeonista, pedagog i właściciel FIRMY ANDERSKI, zajmującej się sprzedażą akordeonów i sprzętu muzycznego.
Podczas prelekcji omawiana była nie tylko budowa akordeonu, ale także właściwe użytkowanie instrumentu. Uczestnicy mogli zobaczyć z bliska, z czego składa się instrument na którym grają, a także skorzystać z materiału pomocniczego – wyświetlanego na slajdach. Warsztaty zakończone były quizem na temat wiedzy zdobytej podczas warsztatów.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety FIRMY ANDERSKI.
W spotkaniu uczestniczyli nie tylko uczniowie klasy akordeonu naszej szkoły, ale także rodzice.
Dziękujemy panu Anderskiemu za poprowadzenie warsztatów i zapraszamy na kolejne spotkanie!

Zdjęcia w galerii

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR

Skip to content