Festyn Rodzinny 28.05.2022r.

Uwaga!

28. 05 (sobota) w ogrodzie naszej szkoły odbędzie się festyn rodzinny. Jedną z zaplanowanych atrakcji będzie wytęp muzykujących rodzin. Muzykujące, rodzinne zespoły, chcące wystąpić na festynie prosimy o zapisywanie się w sekretariacie szkoły do 24 maja 2022 r.

Uwaga! Śpiewający rodzice!

28. 05 (sobota) w ogrodzie naszej szkoły odbędzie się festyn rodzinny. Chcielibyśmy wspólnie nauczyciele i rodzice zaśpiewać na tym wydarzeniu. Chętnych rodziców prosimy o zapisywanie się w sekretariacie szkoły.

Uwaga! Rodzice!

28. 05 (sobota) w ogrodzie naszej szkoły odbędzie się festyn rodzinny. Chętnych którzy upieką ciasta na tę okoliczność, prosimy o zgłaszanie się w sekretariacie szkoły. Tam też proszę pytać o wszelkie informacje organizacyjne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na realizację potrzeb wyznaczonych przez Radę Rodziców.

PROSIMY O PRZYGOTOWANIE CIAST BEZ KREMÓW.

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR

Skip to content