Klasa III C4 – 2018 / 2019

Klasa III  cykl czteroletni  2018/2019

INFORMACJE:

  1. Uczniowie klasy III cyklu czteroletniego stanowią jedną grupę.
  2. Zajęcia będą odbywać się w sali  6 – parter
  3. Przedmioty: kształcenie słuchu, audycje muzyczne i zespół, do którego dziecko zostało przydzielone ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2018/2019
  4. Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego uczeń został przydzielony
  5. Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym dzieci otrzymają na pierwszych zajęciach ogólnomuzycznych.

PLAN LEKCJI

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
16.15-17.00

klasa III c4

Kształcenie słuchu

       
17.00-17.45

klasa III c4

Audycje muzyczne

16.45-17.30

klasa III c4

Kształcenie słuchu

18.00-19.30

Zespół instr. smyczkowych

sala koncertowa

mgr Anna Mucha

17.45-19.15

Zespół instr. dętych

sala koncertowa

mgr Dariusz Wala

17.30-19.00

Zespół muzyki dawnej

Sala koncertowa

mgr Żaneta Ostrowska

18.00-19.30

Chór

sala 6

mgr Agnieszka Patalong

mgr Aleksandra Gawin

17.45-19.15

Zespół jazzowy

sala 29

mgr Jarosław Spałek

LISTA UCZNIÓW

Klasa III cykl czteroletni  2018/2019

l.p. Imię i nazwisko ucznia Instrument Nauczyciel instr. głównego Nauczyciel fortepianu dodatkowego Kształcenie słuchu i audycje muzyczne Przynależność do zespołu
 1. Ćmok Filip trąbka J. Spałek M. Rosół A. Gawin Zespół instr. dętych
 2. Drużbicki Konrad kontrabas P. Kucharz M. Rosół A. Gawin Zespół instr. smyczkowych
 3. Gadachik Irina gitara M. Swoiński M. Rosół A. Gawin chór
4. Gensty Oliver gitara M. Swoiński M. Rosół A. Gawin Zespół instr. dętych
5. Hanusek Dawid puzon Ł. Ostrowski M. Rosół A. Gawin Zespół instr. dętych
 6. Jaszewska Zuzanna fortepian E. Włosek-Żurawiecka —– A. Gawin chór
 7. Kołpacka Maja fortepian B. Pawliczek —— A. Gawin chór
 8. Kuroczik Patryk trąbka A. Knura M. Rosół A. Gawin Zespół instr. dętych
 9. Łopatka Tymoteusz wiolonczela M. Lubińska M. Rosół A. Gawin Zespół instr. smyczkowych
10. Łyko Jakub instr. perkusyjne A. Koss M. Rosół A. Gawin Zespół instr. dętych
 11. Lazar Kamila obój Ż. Ostrowska M. Rosół A. Gawin Zespół instr. dętych

Zespół muzyki dawnej

12. Micherda Paulina fortepian E. Włosek-Żurawiecka ——- A. Gawin chór
 13. Mielczarek Julia skrzypce E. Bolibrzuch M. Rosół A. Gawin Zespół instr. smyczkowych
 14. Ohrzal Marta skrzypce D. Jamicka M. Rosół A. Gawin Zespół instr. smyczkowych
 15. Sapała Ada fortepian G. Plura —— A. Gawin chór
 16. Zygmunt Magdalena flet K. Starzec-Kawalec M. Rosół A. Gawin Zespół instr. dętych

 

 


© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR