Klasa I C4 – 2018 / 2019

Klasa I  cykl czteroletni  2018/2019

INFORMACJE:

  • Zajęcia z kształcenia słuchu będą odbywać się w sali 8 – parter
  • Przedmiot: Kształcenie słuchu ujęty jest w tabeli  PLAN LEKCJI – niezmienne na cały rok szkolny 2018/2019
  • Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego uczeń został przydzielony.
  • Nowy solfeż (potrzebny przez cały cykl kształcenia), podręcznik do klasy I wraz ze specjalnym zeszytem nutowym i papierową klawiaturę uczniowie otrzymają na pierwszych zajęciach ogólnomuzycznych. (kto jeszcze nie zapłacił –  proszę uiścić opłatę w sekretariacie – 50 zł)
  • Co przynosimy na zajęcia? – nowy solfeż, podręcznik wraz z zeszytem, 2 ołówki, gumka, klawiatura papierowa

PLAN LEKCJI

Klasa I  cykl czteroletni  2018/2019

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
16.30-17.15

klasa I c4

Kształcenie słuchu

Sala 8

17.45-19.15

Zespół jazzowy

18.15-19.00

klasa I c4

Kształcenie słuchu

Sala 8

LISTA UCZNIÓW

Klasa I  cykl czteroletni  2018/2019

l.p. Imię i nazwisko ucznia Instrument

główny

Nauczyciel instrumentu głównego Nauczyciel fortepianu dodatkowego

lub zespół

Kształcenie słuchu
1. Barycki Mateusz puzon Ł. Ostrowski M.Kalus-Cholewa
 2. Barycki Mikołaj trąbka J. Spałek M.Kalus-Cholewa
 3. Chrobak Amelia wiolonczela E. Mrozek        (zast. E. Szczyrba) M.Kalus-Cholewa
 4. Groeger Karol puzon Ł .Ostrowski M.Kalus-Cholewa
 5. Groeger Victoria organy E. Włosek-Żurawiecka M.Kalus-Cholewa
 6. Halfar Julia skrzypce E. Bolibrzuch M.Kalus-Cholewa
 7. Janik Wiktor kontrabas P. Kucharz M.Kalus-Cholewa
 8. Jaroszewicz Wiktoria wiolonczela M. Lubińska M.Kalus-Cholewa
 9. Kondziołka Karol instr. perkusyjne A. Koss Zespół jazzowy M.Kalus-Cholewa
 10. Kubek Julia flet J. Maciejewska-Ratuś M.Kalus-Cholewa
 11. Lazar Laura skrzypce A. Mucha M.Kalus-Cholewa
12. Pietrasz Julia flet K. Starzec-Kawalec M.Kalus-Cholewa
 13. Potracki Rafał organy E. Włosek-Żurawiecka E. Włosek-Żurawiecka M.Kalus-Cholewa
14. Rutko Piotr fortepian E. Włosek-Żurawiecka M.Kalus-Cholewa
 15. Zygmunt Aleksandra wiolonczela E. Mrozek

(zast. E. Szczyrba)

M.Kalus-Cholewa
 16. Żyła Emilia klarnet D. Wala M.Kalus-Cholewa

 

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR