Klasa I B C6 – 2017/2018

INFORMACJE:

  • Uczniowie klasy I cyklu sześcioletniego podzieleni są na 2 grupy – uwzględniając różnice wiekowe
  • Zajęcia będą odbywać się w sali  –  I piętro
  • Szatnia rytmiczna znajduje się w sali 17 – I piętro
  • Przedmioty: Rytmika  i kształcenie słuchu ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2017/2018
  • Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego dziecko zostało przydzielone.
  • Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym i papierową klawiaturę dzieci otrzymają na pierwszych zajęciach ogólnomuzycznych.  (kto jeszcze nie zapłacił –  proszę uiścić opłatę w sekretariacie  – 50 zł).
  • Co przynosimy na zajęcia? – podręcznik, zeszyt z dużymi pięcioliniami, 2 ołówki, gumka, kredki, klawiatura papierowa, strój rytmiczny – czarne getry i biały t-shirt, czarne baletki.


PLAN LEKCJI

Klasa I B  cykl sześcioletni  2017/2018

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Rytmika

16.45-17.30

sala 18

Rytmika

15.45-16.30

sala 18

Kształcenie słuchu

17.30-18.15

sala 18


LISTA UCZNIÓW

Klasa I B  cykl sześcioletni  2017/2018

 

l.p. Imię i nazwisko ucznia Instrument Nauczyciel instr. głównego Kształcenie słuchu i Rytmika
 1. Cieślar Jan wiolonczela Mrozek Ewelina Barbara Wałach
2. Fita Anatol instr. perkusyjne Koss Agnieszka Barbara Wałach
 3. Istel Martyna wiolonczela Lubińska Marianna Barbara Wałach
 4. Karpina Natasza flet Maciejewska-Ratuś Joanna Barbara Wałach
 5. Koch Mikołaj trąbka Knura Aleksander Barbara Wałach
 6. Kujbida Karol gitara Swoiński Mariusz Barbara Wałach
 7. Linkiewicz Wiktor skrzypce Ewa Chudy Barbara Wałach
 8. Łowicki Oliver puzon Łukasz Ostrowski Barbara Wałach
 9. Łowicki Olivia trąbka Knura Aleksander Barbara Wałach
10. Majer Julia skrzypce Mucha Anna Barbara Wałach
11. Musioł Anna obój Ostrowska Żaneta Barbara Wałach
 12. Pawlik Marta kontrabas Kierpiec Rafał Barbara Wałach

 

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR