Klasa II B C4 – 2018 / 2019

Klasa II B cykl czteroletni  2018/2019

  • Uczniowie klasy II cyklu czteroletniego podzieleni są na 2 grupy – podobnie jak w zeszłym roku
  • Zajęcia będą odbywać się w sali  8- parter
  • Przedmioty: kształcenie słuchu, audycje muzyczne i zespół, do którego dziecko zostało przydzielone ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2018/2019
  • Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego uczeń został przydzielony
  • Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym dzieci otrzymają na pierwszych zajęciach ogólnomuzycznych.

PLAN LEKCJI

Klasa II B cykl czteroletni  2018/2019

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
  17.30-18.15

klasa II A c4

Kształcenie słuchu

 
15.45-16.30

klasa II B c4

Kształcenie słuchu

    18.15-19.00

klasa II A c4

Audycje muzyczne

18.00-19.30

Zespół instr. smyczkowych

sala koncertowa

mgr Anna Mucha

17.45-19.15

Zespół instr. dętych

sala koncertowa

mgr Dariusz Wala

17.30-19.00

Zespół muzyki dawnej

Sala koncertowa

mgr Żaneta Ostrowska

18.00-19.30Chór

sala 6

mgr Agnieszka Patalong

mgr Aleksandra Gawin

17.45-19.15Zespół jazzowy

sala 29

mgr Jarosław Spałek

LISTA UCZNIÓW

Klasa II B cykl czteroletni  2018/20193

l.p. Imię i nazwisko ucznia Instrument Nauczyciel instr. głównego Nauczyciel fortepianu dodatkowego Kształcenie słuchu i audycje muzyczne Przynależność do zespołu
 1. Bensz Dawid trąbka Knura Aleksander M. Kalus-Cholewa Zespół instrumentów dętych
 2. Butcher Klaudia kontrabas Kucharz Piotr M. Kalus-Cholewa Zespół instrumentów smyczkowych
 3. Durka Anna klarnet Wala Dariusz M. Kalus-Cholewa Zespół jazzowy
 4. Gutsalo Valeriia fortepian Cwik Katarzyna M. Kalus-Cholewa chór
 5. Fandrejewski Jonatan kontrabas Kucharz Piotr M. Kalus-Cholewa Zespół jazzowy
 6. Król Julia wiolonczela Szczyrba Elżbieta M. Kalus-Cholewa Zespół instrumentów smyczkowych
 7. Michalewicz Łukasz fortepian Cwik Katarzyna M. Kalus-Cholewa chór
 8. Powała Zuzanna flet Maciejewska-Ratuś Joanna M. Kalus-Cholewa Zespół instrumentów dętych
 9. Sbeczka Łukasz organy Włosek-Żurawiecka Elżbieta E. Włosek-Żurawiecka M. Kalus-Cholewa Zespół instrumentów dętych
 10. Stolovnyk Danylo saksofon Motyka Artur M. Kalus-Cholewa Zespół jazzowy

 

 

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR