Klasa II A C4 – 2018 / 2019

Klasa II a cykl czteroletni  2018/2019

  • Uczniowie klasy II cyklu czteroletniego podzieleni są na 2 grupy – podobnie jak w zeszłym roku
  • Zajęcia będą odbywać się w sali  8 – parter
  • Przedmioty: kształcenie słuchu, audycje muzyczne i zespół, do którego dziecko zostało przydzielone ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2018/2019
  • Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego uczeń został przydzielony
  • Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym dzieci otrzymają na pierwszych zajęciach ogólnomuzycznych.

PLAN LEKCJI

Klasa II a cykl czteroletni  2018/2019

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
  15.00-15.45

klasa II A c4

Kształcenie słuchu

 
15.00-15.45

klasa II A c4

Kształcenie słuchu

    15.45-16.30

klasa II A c4

Audycje muzyczne

18.00-19.30Zespół instr. smyczkowych

sala koncertowa

mgr Anna Mucha

17.45-19.15Zespół instr. dętych

sala koncertowa

mgr Dariusz Wala

17.30-19.00Zespół muzyki dawnej

Sala koncertowa

mgr Żaneta Ostrowska

18.00-19.30Chór

sala 6

mgr Agnieszka Patalong

mgr Aleksandra Gawin

17.45-19.15Zespół jazzowy

sala 29

mgr Jarosław Spałek

LISTA UCZNIÓW

Klasa II a cykl czteroletni  2018/2019

l.p. Imię i nazwisko ucznia Instrument Nauczyciel instr. głównego Nauczyciel fortepianu dodatkowego Kształcenie słuchu i audycje muzyczne Przynależność do zespołu
 1. Tatarczyk Joanna organy Włosek-Żurawiecka Elżbieta Włosek-Żurawiecka Elżbieta M. Kalus-Cholewa chór
 2. Kalisz Amelia flet Starzec-Kawalec Katarzyna —- M. Kalus-Cholewa Zespół instr. dętych
3. Piła Paulina fortepian Pawliczek Barbara —- M. Kalus-Cholewa chór
 4. Kowol Karolina klarnet Wala Dariusz —- M. Kalus-Cholewa Zespół instr. dętych
 5. Gensty Marta fortepian Cwik Katarzyna —- M. Kalus-Cholewa chór
 6. Paskuda Zuzanna fortepian Cwik Katarzyna —- M. Kalus-Cholewa chór
 7. Fabijanic Antonia flet Starzec-Kawalec Katarzyna —- M. Kalus-Cholewa Zespół instr. dętych
8. Krawczyńska Agata klarnet Wala Dariusz —- M. Kalus-Cholewa Zespół instr. dętych
 9. Zdanowicz Mikołaj puzon Ostrowski Łukasz —- M. Kalus-Cholewa Zespół instr. dętych

 

 

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR