Klasa III A C6 – 2017/2018

INFORMACJE:

  • Uczniowie klasy II cyklu sześcioletniego podzieleni są na 2 grupy –  inaczej niż w zeszłym roku – proszę o zaznajomienie się z nowym podziałem na grupy!!!
  • Zajęcia będą odbywać się w sali  6 – parter i 18 – I piętro
  • Szatnia rytmiczna znajduje się w sali 17 – I piętro
  • Przedmioty: Rytmika i kształcenie słuchu  ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2017/2018
  • Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego dziecko zostało przydzielone.
  • Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym dzieci otrzymają na pierwszych zajęciach ogólnomuzycznych.
  • Co przynosimy na zajęcia? – podręcznik, zeszyt z dużymi pięcioliniami, 2 ołówki, gumka,  klawiatura papierowa, kredki, strój rytmiczny – czarne getry i biały t-shirt, czarne baletki.


PLAN LEKCJI

Klasa III A  cykl sześcioletni  2017/2018

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Kształcenie słuchu

16.00-16.45

sala 6

Rytmika

16.30-17.15

sala 18

Kształcenie słuchu

17.30-18.15

sala 6


LISTA UCZNIÓW

Klasa III A  cykl sześcioletni  2017/2018

 

l.p. Imię i nazwisko ucznia instrument Nauczyciel instr. głównego Rytmika          Kształcenie słuchu

1.

Bunio Zuzanna skrzypce A. Mucha B.  Wałach A. Gawin

2.

Ciuraszkiewicz Filip akordeon H. Malon B. Wałach A. Gawin

3.

Cwik Patrycja skrzypce E. Chudy B. Wałach A. Gawin

4.

Heide Julia skrzypce D. Jamicka B. Wałach A. Gawin

5.

Jaśkowska Iga saksofon A. Motyka B. Wałach A.. Gawin

6.

Lipka Michał fortepian G. Plura B. Wałach A.. Gawin

7.

Michalak Antonina skrzypce D. Jamicka B. Wałach A. Gawin

8.

Mijal Dobrawa wiolonczela E. Mrozek B. Wałach A. Gawin

9.

Pazderyn Nadia flet K. Starzec – Kawalec B. Wałach A. Gawin

10.

Rucińska Łucja fortepian G. Plura B. Wałach A. Gawin

11.

Skoczewska Lena fortepian K. Cwik B. Wałach A. Gawin

12.

Skupnik Zuzanna wiolonczela E. Mrozek B. Wałach A. Gawin

 

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR