Klasa III A C6 – 2018 / 2019

Klasa III A  cykl sześcioletni  2018/2019

INFORMACJE:

  • Uczniowie klasy III cyklu sześcioletniego podzieleni są na 2 grupy –  podobnie jak w zeszłym roku
  • Zajęcia z rytmiki będą odbywać się w sali  18 – I piętro, zaś zajęcia z kształcenia słuchu w sali nr 6 – parter
  • Szatnia rytmiczna znajduje się w sali 17 – I piętro
  • Przedmioty: Rytmika i kształcenie słuchu  ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2018/2019
  • Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego dziecko zostało przydzielone
  • Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym dzieci otrzymają na pierwszych zajęciach ogólnomuzycznych.
  • Co przynosimy na zajęcia? – podręcznik, zeszyt z pięcioliniami, 2 ołówki, gumka,  klawiatura papierowa, kredki.

Dodatkowo na rytmikę – strój rytmiczny – czarne getry i biały t-shirt, czarne baletki.

PLAN LEKCJI

Klasa III A  cykl sześcioletni  2018/2019

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
14.45-15.30

Klasa III A c6

Kształcenie słuchu

Sala 6

15.00-15.45

Klasa III A c6

Kształcenie słuchu

Sala 6

16.00-16.45

klasa III A c6

Rytmika

Sala 18

LISTA UCZNIÓW

Klasa III A  cykl sześcioletni  2018/2019

l.p. Imię i nazwisko ucznia Instrument Nauczyciel instr. głównego Rytmika Kształcenie słuchu
 1. Białkowska Zuzanna skrzypce Mucha Anna Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 2. Burek Zuzanna flet Maciejewska-Ratuś Joanna Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 3. Dik Zofia obój Ostrowska Żaneta Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 4. Halamoda Paulina skrzypce Jamicka Danuta Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 5. Kachel Dawid flet Maciejewska-Ratuś Joanna Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 6. Kaim Wiktoria fortepian E. Włosek-Żurawiecka Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 7. Kamalla Hanna klarnet Wala Dariusz Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 8. Klimża Julia skrzypce Bolibrzuch Emilia Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 9. Krowicki Adam trąbka Knura Aleksander Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 10. Penkala Szymon instr. perkusyjne Koss Agnieszka Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 11. Szablińska Magdalena fortepian Plura Gabriela Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 12. Thym Zuzanna skrzypce Jamicka Danuta Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 13. Wieczorek Julia fortepian Plura Gabriela Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 14. Wójcik Olivier wiolonczela Lubińska Marianna Barbara Wałach Aleksandra Gawin

 

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR