Klasa III B C6 – 2018 / 2019

Klasa III B  cykl sześcioletni  2018/2019

INFORMACJE:

  • Uczniowie klasy III cyklu sześcioletniego podzieleni są na 2 grupy –  podobnie jak w zeszłym roku
  • Zajęcia z rytmiki będą odbywać się w sali  18 – I piętro, zaś zajęcia z kształcenia słuchu w sali nr 6 – parter
  • Szatnia rytmiczna znajduje się w sali 17 – I piętro
  • Przedmioty: Rytmika i kształcenie słuchu  ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2018/2019
  • Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego dziecko zostało przydzielone
  • Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym dzieci otrzymają na pierwszych zajęciach ogólnomuzycznych.
  • Co przynosimy na zajęcia? – podręcznik, zeszyt z pięcioliniami, 2 ołówki, gumka,  klawiatura papierowa, kredki.

Dodatkowo na rytmikę – strój rytmiczny – czarne getry i biały t-shirt, czarne baletki.

PLAN LEKCJI

Klasa III B  cykl sześcioletni  2018/2019

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
15.30-16.15

klasa  III B c6

Kształcenie słuchu

Sala 6

15.45-16.30

klasa  III B c6

Kształcenie słuchu

Sala 6

16.45-17.30

klasa  III B c6

Rytmika

Sala 18

LISTA UCZNIÓW

Klasa III B  cykl sześcioletni  2018/2019

l.p. Imię i nazwisko ucznia Instrument Nauczyciel instr. głównego Rytmika Kształcenie słuchu
1. Adamczyk Oliwia gitara Swoiński Mariusz Barbara Wałach Aleksandra Gawin
2. Bedrunka Marta skrzypce Jamicka Danuta Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 3. Drużbicki Sławomir kontrabas Kucharz Piotr Barbara Wałach Aleksandra Gawin
4. Gembalczyk Oliwia flet Maciejewska-Ratuś Joanna Barbara Wałach Aleksandra Gawin
5. Klima Ania Maria flet Maciejewska-Ratuś Joanna Barbara Wałach Aleksandra Gawin
6. Kurakiewicz Amelia akordeon Lampert-Szczyra Wiesława Barbara Wałach Aleksandra Gawin
7. Osiecka Julia saksofon Motyka Artur Barbara Wałach Aleksandra Gawin
8. Powroźnik Mikołaj trąbka Spałek Jarosław Barbara Wałach Aleksandra Gawin
9. Rostek Małgorzata fortepian Plura Gabriela Barbara Wałach Aleksandra Gawin
10. Rostek Piotr klarnet Wala Dariusz Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 11. Turakiewicz Adam saksofon Motyka Artur Barbara Wałach Aleksandra Gawin
 12. Weiner Anna skrzypce Bolibrzuch Emilila Barbara Wałach Aleksandra Gawin

 

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR