Klasa IV A C6 – 2018 / 2019

Klasa IV A cykl sześcioletni  2018/2019

INFORMACJE:

  • Uczniowie klasy IV cyklu sześcioletniego podzieleni są na 2 grupy –  podobnie jak w zeszłych roku.
  • Zajęcia będą odbywać się w sali  6 – parter.
  • Przedmioty: kształcenie słuchu, audycje muzyczne i zespół, do którego dziecko zostało przydzielone ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2018/2019
  • Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego dziecko zostało przydzielone
  • Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym dzieci otrzymają na pierwszych zajęciach ogólnomuzycznych.

UWAGA!!!

Uczniowie: Burszyk Paweł i Popela Wiktor

zmiana ze względu na pokrywające się zajęcia –

uczniowie muszą być w klasie  IV A

 

PLAN LEKCJI

Klasa IV A  cykl sześcioletni  2018/2019

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
15.15-16.00

klasa IV A  c6

Kształcenie słuchu

     
  16.00-16.45

klasa IV A c6

Audycje muzyczne

     
      17.30-18.15

klasa IV A c6

Kształcenie słuchu

18.00-19.30Zespół instr. smyczkowych

sala koncertowa

mgr Anna Mucha

17.45-19.15Zespół instr. dętych

sala koncertowa

mgr Dariusz Wala

17.30-19.00Zespół muzyki dawnej

Sala koncertowa

mgr Żaneta Ostrowska

18.00-19.30Chór

sala 6

mgr Agnieszka Patalong

mgr Aleksandra Gawin

17.45-19.15Zespół jazzowy

sala 29

mgr Jarosław Spałek

LISTA UCZNIÓW

Klasa IV A  cykl sześcioletni  2018/2019

l.p. Imię i nazwisko ucznia instrument Nauczyciel instr. głównego Kształcenie słuchu

i audycje muzyczne

Przynależność do zespołu
 1. Bunio Zuzanna skrzypce A. Mucha A. Gawin Zespół instr. smyczkowych
 2. Burszyk Paweł trąbka
  1. Knura
A. Gawin Zespół instr. dętych
 3. Ciuraszkiewicz Filip akordeon W. Lampert-Szczyra A. Gawin Chór
 4. Cwik Patrycja skrzypce Bolibrzuch Emilia A. Gawin Zespół instr. smyczkowych
 5. Heide Julia skrzypce D. Jamicka A. Gawin Zespół instr. smyczkowych
 6. Jaśkowska Iga saksofon A. Motyka A. Gawin Zespół instr. dętych
 7. Lipka Michał fortepian G. Plura A. Gawin Chór
 8. Michalak Antonina skrzypce D. Jamicka A. Gawin Zespół instr. smyczkowych
 9. Mijal Dobrawa wiolonczela E. Szczyrba A. Gawin Zespół instr. smyczkowych
 10. Pazderyn Nadia flet K. Starzec – Kawalec A. Gawin Zespół instr. dętych
 11. Popela Wiktor trąbka
  1. Knura
A. Gawin Zespół instr. dętych
 12. Rucińska Łucja fortepian G. Plura A. Gawin Chór
 13. Skoczewska Lena fortepian K. Cwik A. Gawin Chór
 14. Skupnik Zuzanna wiolonczela E. Szczyrba A. Gawin Zespół instr. smyczkowych

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR