Klasa IV B C6 – 2018 / 2019

Klasa IV B  cykl sześcioletni  2018/2019

INFORMACJE:

  • Uczniowie klasy IV cyklu sześcioletniego podzieleni są na 2 grupy –  podobnie jak w zeszłych roku.
  • Zajęcia będą odbywać się w sali  6 – parter.
  • Przedmioty: kształcenie słuchu, audycje muzyczne i zespół, do którego dziecko zostało przydzielone ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2018/2019
  • Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego dziecko zostało przydzielone
  • Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym dzieci otrzymają na pierwszych zajęciach ogólnomuzycznych.

UWAGA!!!

Uczniowie: Burszyk Paweł i Popela Wiktor

zmiana ze względu na pokrywające się zajęcia –

uczniowie muszą być w klasie  IV A

 

PLAN LEKCJI

Klasa IV B  cykl sześcioletni  2018/2019

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
16.45-17.30

klasa IV B c6

Kształcenie słuchu

 
  17.45-18.30

klasa IV B c6

Kształcenie słuchu

     
  18.30-19.15

klasa IV B c6

Audycje muzyczne

   
18.00-19.30Zespół instr. smyczkowych

sala koncertowa

mgr Anna Mucha

17.45-19.15Zespół instr. dętych

sala koncertowa

mgr Dariusz Wala

17.30-19.00Zespół muzyki dawnej

Sala koncertowa

mgr Żaneta Ostrowska

18.00-19.30Chór

sala 6

mgr Agnieszka Patalong

mgr Aleksandra Gawin

17.45-19.15Zespół jazzowy

sala 29

mgr Jarosław Spałek

LISTA UCZNIÓW

Klasa IV B  cykl sześcioletni  2018/2019

l.p. Imię i nazwisko ucznia instrument Nauczyciel instr. głównego Kształcenie słuchu

i audycje muzyczne

Przynależność do zespołu
 1. Hajduga Zuzanna skrzypce D. Jamicka A. Gawin Zespół muzyki dawnej

Zespół instr. smyczkowych

 2. Herman Mateusz fortepian G. Plura A. Gawin chór
 3. Jureczka Julia gitara M. Swoiński A. Gawin chór
 4. Kanclerz Paulina fortepian K. Cwik A. Gawin chór
 5. Pordzik Luiza akordeon W. Lampert-Szczyra A. Gawin chór
 6. Stroka Paweł fortepian G. Plura A. Gawin chór
 7. Sznicer Małgorzata gitara M. Swoiński A. Gawin chór
 8. Szweda Szymon gitara M. Swoiński A. Gawin chór
 9. Świerczek Karolina skrzypce A. Mucha A. Gawin Zespół instr. smyczkowych
 10. Wikarek Agata akordeon W. Lampert-Szczyra A. Gawin zespół akordeonowy

 

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR