Klasa V A C6 – 2018 / 2019

Klasa V A cykl sześcioletni  2018/2019

INFORMACJE:

  1. Uczniowie klasy V cyklu sześcioletniego podzieleni są na 2 grupy –  podobnie jak w zeszłych roku.
  2. Zajęcia będą odbywać się w sali  7 – parter
  3. Przedmioty: kształcenie słuchu, audycje muzyczne i zespół, do którego dziecko zostało przydzielone ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2018/2019
  4. Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego dziecko zostało przydzielone
  5. Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym dzieci otrzymają na pierwszych zajęciach ogólnomuzycznych.

Klasa V A cykl sześcioletni  2018/2019

PLAN LEKCJI

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
15.15-16.00

klasa V A c6

Kształcenie słuchu

     
  16.00-16.45

klasa V A c6

Audycje muzyczne

     
      16.45-17.30

klasa V A  c6

Kształcenie słuchu

18.00-19.30Zespół instr. smyczkowych

sala koncertowa

mgr Anna Mucha

17.45-19.15Zespół instr. dętych

sala koncertowa

mgr Dariusz Wala

17.30-19.00Zespół muzyki dawnej

Sala koncertowa

mgr Żaneta Ostrowska

18.00-19.30Chór

sala 7

mgr Agnieszka Patalong

mgr Aleksandra Gawin

17.45-19.15Zespół jazzowy

sala 29

mgr Jarosław Spałek

LISTA UCZNIÓW

Klasa V A cykl sześcioletni  2018/2019

l.p. Imię i nazwisko ucznia instrument Nauczyciel instr. głównego Nauczyciel fortepianu dodatkowego Kształcenie słuchu i audycje muzyczne Przynależność do zespołu
 1. Bańdura Maksymilian gitara M. Swoiński M. Rosół P. Pisarczyk Zespół muzyki dawnej
 2. Bogusch Wiktoria flet K. Starzec – Kawalec M. Rosół P. Pisarczyk Zespół instr. dętych
3. Gawron Adam trąbka A. Knura J. Pawłowski P. Pisarczyk Zespół instr. dętych
 4. Gronowicz Oliwia   skrzypce D. Jamicka J. Pawłowski P. Pisarczyk Zespół instr. smyczkowych
 5. Kamalla Łucja fortepian G. Plura ————– P. Pisarczyk Chór
 6. Klimża Emilia wiolonczela M. Lubińska J. Pawłowski P. Pisarczyk Zespół muzyki dawnej
 7. Kubala Natalia wiolonczela M. Lubińska J. Pawłowski P. Pisarczyk Zespół instr. smyczkowych
 8. Pisarczyk Mateusz instr. perkusyjne Koss Agnieszka G. Plura P. Pisarczyk Zespół muzyki dawnej
 9. Rzehak Paweł fortepian E. Włosek-Żurawiecka ————— P. Pisarczyk Chór
 10. Sławik Kamila skrzypce D. Jamicka J. Pawłowski P. Pisarczyk Zespół instr. smyczkowych
 11. Solich Zofia akordeon W. Lampert-Szczyra M. Rosół P. Pisarczyk zespół akordeonowy

 

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR