Klasa V B C6 – 2018 / 2019

Klasa V B  cykl sześcioletni  2018/2019

INFORMACJE:

  1. Uczniowie klasy V cyklu sześcioletniego podzieleni są na 2 grupy –  podobnie jak w zeszłych roku.
  2. Zajęcia będą odbywać się w sali  7 – parter
  3. Przedmioty: kształcenie słuchu, audycje muzyczne i zespół, do którego dziecko zostało przydzielone ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2018/2019
  4. Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego dziecko zostało przydzielone
  5. Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym dzieci otrzymają na pierwszych zajęciach ogólnomuzycznych.

Klasa V B  cykl sześcioletni  2018/2019

PLAN LEKCJI

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
15.15-16.00

klasa V B c6

Kształcenie słuchu

 
      16.00-16.45

klasa V B c6

Audycje muzyczne

 
  16.45-17.30

klasa V B c6

Kształcenie słuchu

   
18.00-19.30

Zespół instr. smyczkowych

sala koncertowa

mgr Anna Mucha

17.45-19.15

Zespół instr. dętych

sala koncertowa

mgr Dariusz Wala

17.30-19.00

Zespół muzyki dawnej

Sala koncertowa

mgr Żaneta Ostrowska

18.00-19.30

Chór

sala 6

mgr Agnieszka Patalong

mgr Aleksandra Gawin

17.45-19.15

Zespół jazzowy

sala 29

mgr Jarosław Spałek

LISTA UCZNIÓW

Klasa V B  cykl sześcioletni  2018/2019

l.p. Imię i nazwisko ucznia instrument Nauczyciel instr. głównego Nauczyciel fortepianu dodatkowego Kształcenie słuchu i audycje muzyczne Przynależność do zespołu
 1. Chyra Zuzanna skrzypce A. Mucha M. Rosół P. Pisarczyk Zespół instr. smyczkowych
 2. Grzyb Alicja fortepian K. Cwik ——— P. Pisarczyk Chór
 3. Machecka Dominika skrzypce A. Mucha J. Pawłowski P. Pisarczyk Zespół instr. smyczkowych
 4. Machecki Grzegorz skrzypce A. Mucha J. Pawłowski P. Pisarczyk Zespół instr. smyczkowych
 5. Pohlmann Dawid saksofon A. Motyka G. Plura P. Pisarczyk Zespół instr. dętych
 6. Pordzik Rafał akordeon W. Lampert-Szczyra J. Pawłowski P. Pisarczyk Zespół akordeonowy
 7. Rostek Szymon skrzypce D. Jamicka M. Rosół P. Pisarczyk Zespół instr. smyczkowych

Zespół muzyki dawnej

8. Ruda Zofia wiolonczela M. Lubińska J. Pawłowski P. Pisarczyk Zespół instr. smyczkowych
 9. Socha Weronika skrzypce A. Mucha J. Pawłowski P. Pisarczyk Zespół instr. smyczkowych

Zespół muzyki dawnej

 10. Tunk Emilia fortepian E. Włosek – Żurawiecka ———– P. Pisarczyk Chór
 11. Wydra Kamil trąbka J. Spałek M. Rosół P. Pisarczyk Zespół jazzowy
 12. Zawisza Natalia flet  J. Maciejewska – Ratuś J. Pawłowski P. Pisarczyk Zespół instr. dętych

 

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR