Klasa VI C6 – 2018 / 2019

Klasa VI  cykl sześcioletni  2018/2019

INFORMACJE:

  1. Uczniowie klasy VI cyklu sześcioletniego stanowią jedną grupę.
  2. Zajęcia będą odbywać się w sali 15 – I piętro
  3. Przedmioty: kształcenie słuchu, audycje muzyczne i zespół, do którego dziecko zostało przydzielone ujęte są w tabeli PLAN LEKCJI – niezmienne  na cały rok szkolny 2018/2019
  4. Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego bezpośrednio z nauczycielem instrumentu, do którego dziecko zostało przydzielone
  5. Podręcznik wraz ze specjalnym zeszytem nutowym dzieci otrzymają na pierwszych zajęciach ogólnomuzycznych.

Klasa VI  cykl sześcioletni  2018/2019

PLAN LEKCJI

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
16.15-17.00

klasa VI c6

Kształcenie słuchu

       
17.00-17.45

klasa VI c6

Audycje muzyczne

    16.45-17.30

klasa VI c6

Kształcenie słuchu

18.00-19.30

Zespół instr. smyczkowych

sala koncertowa

mgr Anna Mucha

17.45-19.15

Zespół instr. dętych

sala koncertowa

mgr Dariusz Wala

18.00-19.30

Chór

sala 6

mgr Agnieszka Patalong

mgr Aleksandra Gawin

17.45-19.15

Zespół jazzowy

sala 29

mgr Jarosław Spałek

LISTA UCZNIÓW

Klasa VI  cykl sześcioletni  2018/2019

l.p. Imię i nazwisko ucznia instrument Nauczyciel instr. głównego Nauczyciel fortepianu dodatkowego Kształcenie słuchu i audycje muzyczne Przynależność do zespołu
 1. Arling Zofia flet K. Starzec – Kawalec M. Rosół M. Rosół zespół instr. dętych
 2. Cwik Paulina flet J. Maciejewska – Ratuś M. Rosół M. Rosół zespół instr. dętych
 3. Ćmok Zuzanna flet J. Maciejewska – Ratuś M. Rosół M. Rosół zespół instr. dętych
 4. Fita Emilia fortepian B. Pawliczek ———- M. Rosół chór
 5. Fulneczek Alicja fortepian G. Plura ———- M. Rosół chór
 6. Górna Laura fortepian K. Cwik ———- M. Rosół chór
 7. Karnówka Karolina skrzypce D. Jamicka K. Cwik M. Rosół zespół instr. smyczkowych
 8. Klimek Marek akordeon W. Lampert-Szczyra M. Rosół M. Rosół zespół akordeonowy
9. Koczwara Zuzanna skrzypce A. Mucha K. Cwik M. Rosół zespół instr. smyczkowych
 10. Kowalski Tymoteusz trąbka A. Knura K. Cwik M. Rosół zespół instr. dętych
 11.   Kowol Emilia fortepian G. Plura ———- M. Rosół chór
 12. Krowicka Helena fortepian B. Pawliczek ———- M. Rosół chór
 13. Michalak Franciszek  trąbka A. Knura K. Cwik M. Rosół zespół instr. dętych
 14. Skiba Wojciech fortepian G. Plura ———- M. Rosół chór
 15. Wójcik Radosław trąbka J. Spałek M. Rosół M. Rosół zespół jazzowy
 16. Zapart Wojciech fortepian E. Włosek-Żurawiecka ———- M. Rosół chór

 

 

© 2015 PSM Racibórz, realizacja: JAPR